Bizi Arayın : +90 536 512 4874

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Yayınlanan fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir. Gideceğiniz mevkii listelerimizde bulunmuyorsa sitemizdeki iletişim formunu doldurup bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda cevap verilecektir.

Araçımız havalimanına gelip sizi bekleyip bulamazsa , sizde tur firması arabası ile gitmişseniz, vip transfer ücreti bize ödeyeceksiniz.

Araçımız vaktin havalimanına gelmesse , siz istediğiniz ulaşım aracı ile gidebilirsiniz biz gerek ücreti karşılarız.

Araçın otele geliş anı itibarı ile 15 dk beklenir müşteri gelmediyse resepsiyondan müşterinin otelede olmadığına dair yazılı kağıt alınır. Otel terk edilir.

Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz.

Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu board ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında boardu görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

Rezervasyonlarınızı iptal etmek için en az 24 saat önce bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.

Bizi arayarak veya e-mail atarak bildirmeniz durumunda, transferiniz yeni tarih ve saate göre güncellenecektir.

Bize telefonla ulaşarak transfer talebinizi anlık olarak bildirebilirsiniz.

Sistemimizde kayıtlı olan lokasyonlar çok kullanılan lokasyonlardır eğer transfer ihtiyacınız listemizde olmayan bir lokasyona gitmek veya listemizde olmayan bir lokasyondan alınmak ise bize telefon ederek veya e-mail atarak ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hayır, sizi istediğiğiniz lokasyondan alıp istediğiniz yere transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Hayır,tüm transferlerimiz özel transfer olup kesinlikle shuttle transfer değildir.